تبلیغات
چشمک - رابرت پاتینسن بعد از «گرگ‌ومیش۲» نقش درام بازی می‌كند

چشمک

همیشه از کسانی میترسم که رشته ای مرا به انها وصل کرده است،نزدیک ترهادقیق تر میزنند،زحمهایشان درست در قلب مینشیند

خبرگزاری فارس: «رابرت پایتنسن» بازی در «مرا به خاطر بیاور» را بلافاصله پس از پایان فیلم‌برداری قسمت دوم مجموعه فیلم «گرگ و میش» ‌شروع می‌كند.

به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم جدید این بازیگر كه یك درام خانوادگی با پس‌زمینه‌ اجتماعی است، روز ۱۵ ژوئن در شهر نیویورك كلید می‌خورد.
«مرا به خاطر بیاور» را تهیه‌كنندگان «گرگ و میش» تهیه می‌كنند و از همكاری مجدد خود با پاتینسن - كه این روزها به صورت یك چهره بسیار مطرح درآمده - خشنود هستند.
«آلن كالتر» كارگردان فیلم است و «پیرس برازنان»، «لنا اولین»، «كریس كوپر» و «امیلی دراوین» (كه یا حضور در مجموعه پربیننده «گم‌شدگان» موفقیت زیادی كسب كرده) هم در آن بازی دارند.
پاتینس در قصه فیلم در نقش مرد جوانی ظاهر می‌شود كه هنوز در اندوه خودكشی برادرش به سر می‌برد. این اقدام برادر، باعث جدایی پدر و مادر آن‌ها (برازنان و اولین)از هم شده است.
تأثیر مرگ برادر بر روی كاركتر پاتینسن این است كه او شب‌ها در خواب راه می‌رود. زندگی او با مسائل زندگی جوان دیگری (با بازی دراوین) گره می‌خورد، كه مادرش در جلوی چشمان او به قتل رسیده است.
فیلم‌نامه فیلم را «ویل فترز» نوشته و بر روی جنبه‌های روان‌كاوانه موضوع تأكید زیادی دارد.
كالتر كارگردان فیلم می‌گوید: «قصه فیلم قصد روان‌كاوی آدم‌هایی از قشر متوسط جامعه را دارد. این درام خانوادگی می‌خواهد وضعیت خانواده‌هایی را مورد بحث و كنكاش قرار دهد كه به دلیل مشكلات اجتماعی، در آستانه از هم پاشیدگی هستند. رابرت پاتینسن در این فیلم، نقشی كاملاً متفاوت از نقش خون‌آشامانه خود در «گرگ و میش» دارد و مطمئن هستم كه توانایی بازی در این نقش سخت و غیرمتعارف را دارد.»
قسمت دوم «گرگ و میش» با نام «ماه تازه» هم‌اكنون در شهر توسكانی ایتالیا جلوی دوربین است.
قصه این فیلم درباره جوان خون‌آشامی است كه حال و هوایی مثبت دارد و می‌خواهد از جان دختر مورد علاقه‌اش در مقابل عوامل بد و شرور قصه محافظت كند. این مجموعه فیلم براساس قصه كتاب چهار جلدی و پرخواننده «استفنی مه‌یرز» ساخته می‌شود.
قسمت اول فیلم سال قبل در سطح بین‌المللی بیش از ۳۰۰ میلیون دلار فروش كرد و با این رقم فروش بالا، تعجب و شگفتی تحلیل‌گران سینمایی را برانگیخت.


نوشته شده در سه شنبه 23 تیر 1388 ساعت 10:14 ق.ظ توسط میترا |نظرات | |

ساخت كد صوتی آنلاین